Zawody Finału województwa Wielkopolskiego w indywidualnych szachach Dziewcząt i
Chłopców odbyły się w
SP nr 4 w Koninie dnia 04-12-2010r. Podczas otwarcia Dyrektor szkoły Zbigniew
Kosmalski powitał zawodników oraz przybyłych gości Prezesa Szkolnego Związku
Sportowego „WIELKOPOLSKA” Zbigniewa Urbańczyka, Tomaszewską Elżbietę -
Starszego Wizytatora Kuratorium Oświaty, oraz Sędziego głównego Eugeniusza
Ślesińskiego.
Szachiści z Kościana zajęli znakomite 7 i 9 miejsce .
Chłopcy Licealiada 2010 - /9 rund/
Tabela turniejowa
Mc Zawodnik Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.
1 Szatan,
Rafał 1928 Lo 1 Konin 7 41.0 52.0
36.5
2 Zimny, Piotr 1748 Zsp Cku Przygodzice 6.5
40.5 51.0 34.5
3 Adamek, Przemysław 2065 Lo Mm Poznań 6.5
39.5 51.0 35.0
4 Biadała, Bartosz 1800 Lo 1 Pleszew 6.5
39.0 50.5 35.5
5 Pera, Adam 1806 Lo 1 Ostrów Wlkp. 6.5
37.5 48.5 33.0
6 Kowalczuk, Mikołaj 1920 Zsz Rawicz 6
42.0 53.5 33.5
7 Slavov, Maksymilian 1732 Lo 1 Kościan 6
31.0 40.5 28.0
8 Szybka, Andrzej 1928 Lo 1 Kępno 5.5
39.5 49.0 31.5
9 Slavov, Wiktor 1547 Lo 1 Kościan 5.5
36.0 44.0 30.0
10 Hanusek, Sławomir 1780 Zsp Przemęt 5.5
35.5 44.5 27.0
11 Śmieszniak, Bartłomiej 1860 Lo 2 Kalisz 5.5
35.0 43.5 28.0
12 Stanicki, Kamil 1679 Zs 1 Zbąszyń 5.5
32.0 40.5 25.5
13 Pałasz, Krzysztof 1743 Lo Trzcianka 5
36.5 45.5 29.0
14 Ostrowski, Krzysztof 1567 Lo Koło 5
34.5 45.0 28.0
15 Antczak, Krzysztof 1000 Zsp Jarocin 5
31.5 40.0 22.5
16 Cybulski, Maciej 1676 Lo Trzcianka 5
30.0 39.0 20.0
17 Kamecki, Mateusz 1881 Zsr Cku Kościelec 4.5
36.5 46.0 28.0
18 Grobys, Maciej 1600 Lo 1 Pleszew 4.5
35.0 45.0 22.5
19 Owczarzak, Adam 1600 Lo Sroda Wlkp. 4.5
33.5 42.5 24.5
20 Witwicki, Wojciech 1600 Zsp 1 Jarocin 4.5
31.5 41.5 20.5
21 Muller, Marcin 1000 Zsoś Leszno 4.5
30.5 39.5 20.0
22 Wojtasik, Kondrad 1000 Lo 1 Ostrzeszów 4.5
29.5 37.5 22.5
23 Kozak, Krzysztof 1600 Lo Środa Wlkp. 4.5
28.5 34.5 20.5
24 Michałowski, Piotr 1000 Zst Turek 4.5
25.5 31.5 16.5
25 Dec, Adam 1600 Lo 2 Kalisz 4.5
20.0 26.5 15.0
26 Cichocki, Daniel 1600 Zso Śrem 4
33.5 40.0 23.0
27 Pawłowski, Rafał 1462 Lo 6 Poznan 4
32.5 41.0 24.0
28 Ignasiak, Kamil 1000 Lo 1 Kepno 4
22.0 27.0 13.0
29 Gardyza, Michał 1000 Lo 1 Ostrzeszów 3.5
30.0 37.5 16.5
30 Waciński, Dawid 1600 Zsoip Wolsztyn 3.5
28.0 35.0 18.5
31 Balcerek, Bartosz 1000 Zsp 2 Wągrowiec 3.5
24.0 30.5 13.0
32 Katafoni, Krystian 1600 Lo 2 Konin 3
31.0 38.5 15.0
33 Grześ, Bartosz 1000 Lo Grodzisk 3
28.5 35.0 15.0
34 Nowak, Łukasz 1800 Zs Bolechowo 2.5
30.5 36.5 18.5
35 Gawron, Jakub 1000 Zso Turek 2.5
29.0 34.5 10.0
36 Bielawny, Maciej 1000 Lo Grodzisk 2
26.5 32.0 13.0
37 Michalski, Dariusz 1000 Zsp 2 Wągorowiec 1.5
25.5 31.0 7.0
38 Ziółkowski, Dawid 1000 Zse-U Żychlin 0
23.0 29.0 0.0